Szkolenie komputerowe: MS PowerPoint- grafika menedżerska i prezentacyjna

Zapraszamy na bezstresowe szkolenie komputerowe z grafiki menedżerskiej i prezentacyjnej na podstawie programu MS PowerPoint. Celem szkolenia jest nabycie umiejętności obsługi programu, ponadto zainteresowani uczestnicy mogą (ale nie muszą) przystąpić na koniec szkolenia do egzaminu ECDL w celu zewnętrznego potwierdzenia nabytych umiejętności.

ECDL są to międzynarodowe certyfikaty umiejętności komputerowych, uznane w większości krajów świata, które na podobieństwo certyfikatów językowych, poświadczają kompetencje do obsługi programów komputerowych. Wiele osób uzyskuje lepsze stanowiska pracy, także za granicą dzięki posiadaniu certyfikatu. Szczycimy się skutecznymi metodami, które pozwalają na szybkie opanowanie praktycznych umiejętności obsługi programów komputerowych i zdanie egzaminów. Potwierdzają to bardzo wysokie wskaźniki zdawalności egzaminów ECDL przez uczestników naszych kursów.

Egzaminy odbywają się w naszym instytucie, dysponujemy certyfikowanymi laboratoriami, w których prowadzimy zajęcia.

Plan nauczania

Grafika menedżerska i prezentacyjna MS PowerPoint – 20 godzin
Praca z programem do przygotowania prezentacji, dobre praktyki przy tworzeniu prezentacji
Omówienie podstawowych funkcji, pomoc programu
Tworzenie prezentacji – układy slajdów, ustawienia tła, szablony projektów
Przygotowanie i formatowanie tekstów, wzorzec slajdów
Wykorzystanie grafiki – obrazy, autokształty, wykresy i diagramy
Przejścia slajdów, animacje niestandardowe, chronometraż
Przygotowanie pokazu slajdów, omówienie trybu prezentacji
Ustawienia wydruku, tworzenie notatek do prezentacji
Powtórzenie wiadomości, testy przykładowe

Instruktaże i ćwiczenia. Każdy uczestnik ma do dyspozycji osobne stanowisko komputerowe wyposażone we wszystko co jest niezbędne do realizacji przedmiotu zajęć.

System zajęć do wyboru: wieczorowy, weekendowy lub dzienny.Rozpoczniemy niezwłocznie po zebraniu grup. Decyduje kolejność zgłoszeń

Jak się zapisać?

Dowolnie: e-mail, karta zgłoszenia, telefon – jak Państwu wygodniej. Po otrzymaniu zgłoszenie zadzwonimy w celu ustalenia szczegółów. Zapraszamy

Osoby zgłaszające się indywidualnie po 350,00 zł.

Grupy zorganizowane- do uzgodnienia

Informacje i zapisy:

tel. 12 633 33 77, e-mail: szkolenia@cti.edu.pl

tel. kom.: 783 100 800;  605 287 595

Linki i pliki do ściągnięcia

Strona ECDL Polska kliknij w banner —>