Kurs: Sprzedawca kasjer fakturzysta z obsługą kas fiskalnych i programu do fakturowania (88h)

Nabycie wiedzy i umiejętności wymaganych na stanowisku sprzedawcy z wykorzystaniem urządzeń komputerowych i kas fiskalnych

Oczekiwane rezultaty:
– nabycie wiedzy z zakresu przepisów prawnych związanych z zawodem sprzedawcy
– nabycie wiedzy z zakresu podstaw towaroznawstwa handlowego
– nabycie umiejętności wypełniania dokumentacji handlowej na blankietach
– nabycie umiejętności sprzedaży przy użyciu kas fiskalnych
– nabycie umiejętności obsługi programu komputerowego stosowanego w obrocie handlowym
– nabycie umiejętności obsługiwania klienta z wykorzystaniem aktywnych metod sprzedaży i wiedzy z podstaw marketingu

Perspektywy zatrudnienia

Rozwijająca się w ostatnich latach sieć placówek sprzedaży detalicznej oraz ostra konkurencja między nimi w walce o klienta wymaga od pracowników odpowiednich kwalifikacji zawodowych (fakturowanie, raporty kasowe i dzienne, organizacja stanowiska itp).
Coraz bardziej powszechna fiskalizacja sprzedaży wymaga także umiejętności posługiwania się kasami fiskalnymi.
Stąd dobrze i nowocześnie wykształcony pracownik, potrafiący zaprezentować swoje predyspozycje do wykonywania zadań w wyuczonym zakresie, znajdzie zatrudnienie głównie w handlu i usługach.

Przedmiot i liczba godzin dydaktycznych (45 minut):

Przepisy prawne związane z zawodem sprzedawcy – 8 godz.
Elementy towaroznawstwa handlowego – 8 godz.
Dokumentacja handlowa i magazynowa – 20 godz.
Zasady BHP w jednostce handlowej, organizacja zapotrzebowania i przyjmowania dostaw towarów – 8 godz.
Obsługa kas fiskalnych i terminala płatniczego – 16 godz.
Zastosowanie programu komputerowego w obsłudze transakcji handlowych – 20 godz.
Marketing, sprzedaż i obsługa klienta – 8 godz.

Razem 88 godzin

Treści programowe  –> kliknij tutaj <–

Osoby z wolnego naboru – 880,00zł

Zniżki! Specjalna cena dla słuchaczy Prywatnej Policealnej Szkoły nr 32 w Krakowie oraz dla studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie jak również dla osób zapisujących się na kolejny kurs w CTI – o 100,00zł taniej.

grupy zorganizowane
– do uzgodnienia

Dokumenty końcowe

System zajęć do wyboru: wieczorowy, weekendowy lub dzienny.Rozpoczniemy niezwłocznie po zebraniu grup. Decyduje kolejność zgłoszeń