Kurs komputerowy MS Word – przetwarzanie tekstów 24h

Zapraszamy na bezstresowy kurs nauki obsługi programu MS Word w liczbie 24 godzin lekcyjnych (45 minut).

MS Word należy do pakietu biurowego MS Office i służy do tworzenia dokumentów, w tym profesjonalnych pism i długich tekstów z automatycznymi spisami treści, podziałem na sekcje i wiele innych możliwości.
Trudno wyobrazić sobie pracę w nowoczesnym biurze  bez umiejętności obsługi edytora tekstu. Zaś biegłość w obsłudze wielu funkcji tego programu pozwala w bardzo dużym stopniu zwiększyć wydajność pracy, jakość i estetykę dokumentów.
Zajęcia prowadzą doświadczeni, cierpliwi i życzliwi instruktorzy. Zadowolenie uczestników naszych szkoleń potwierdzają wysokie oceny w ankietach i referencjach.

 

Cel szkolenia

Nabycie umiejętności obsługi edytora tekstu MS Word.

 

Wymagania wstępne 

Znajomość podstaw obsługi komputera, (mamy takie szkolenie, kliknij —>Podstawy obsługi komputera.

Poziom wykształcenia nie ma tutaj istotnego znaczenia, gdyż z tą tematyką radzą sobie już gimnazjaliści. Wystarczą chęci i stan zdrowia pozwalający na pracę przy komputerze – zapraszamy.

 

Dokumenty końcowe

Zaświadczenie o ukończeniu kursu (MEN)
oraz certyfikat CTI

Przygotowujemy także do egzaminu ECDL

ECDL są to międzynarodowe certyfikaty umiejętności komputerowych, uznane w większości krajów świata, które na podobieństwo certyfikatów językowych, poświadczają kompetencje do obsługi programów komputerowych. Wiele osób uzyskuje lepsze stanowiska pracy, także za granicą dzięki posiadaniu certyfikatu. Szczycimy się skutecznymi metodami, które pozwalają na szybkie opanowanie praktycznych umiejętności obsługi programów komputerowych i zdanie egzaminów. Potwierdzają to bardzo wysokie wskaźniki zdawalności egzaminów ECDL przez uczestników naszych kursów.

 

Cena

Cena zasadnicza 400,00 zł.

Specjalna cena 350,00 zł dla studentów i absolwentów WSEI * oraz ich bliskich
* WSEI – Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie

Specjalna cena 350,00 zł dla osób zapisujących się na kolejny kurs w CTI oraz ich bliskich.

Specjalna cena 350,00 zł dla bliskich osób uczestniczących w kursie CTI.

Cena dla grup zorganizowanych – do uzgodnienia

Cena obejmuje organizację kursu, przeprowadzenie zajęć, przeprowadzenie egzaminu końcowego (wewnętrznego) i wystawienie dokumentów końcowych.
Warunkiem wydania dokumentów końcowych do rąk uczestnika jest uiszczenie 100 % ceny kursu.

Cenę dla osób, których udział w kursie finansowany jest ze środków publicznych ustalamy indywidualnie, uwzględniając koszty związane z wymaganiami projektu i zleceniodawcy

 

Dlaczego u nas

Dbamy o taki przekaz informacji aby każdy miał szansę nauczyć się obsługi programu. Nasi instruktorzy są lubiani i uzyskują wysokie oceny w ankietach.

 

Forma kształcenia

Instruktaż i ćwiczenia.
Każdy uczestnik pracuje na oddzielnym stanowisku komputerowym.
Podczas szkolenia rozwiązywane będą przykładowe testy i omawiane problemy powstałe podczas ich rozwiązywania. Największą uwagę przywiązujemy do ćwiczeń.

 

Miejsce

  • Kraków
  • od kwietnia 2020 roku (od czasu wprowadzenia stanu epidemii) prowadzimy kursy w trybie online poprzez aplikację Microsoft Teams w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zajęcia odbywają się z wykładowcą w czasie rzeczywistym (na żywo, wg harmonogramu) i obejmują także zajęcia praktyczne z programami komputerowymi. Podczas zajęć uczestnicy i prowadzący są w stałym kontakcie głosowym i mogą udostępniać swoje pulpity a nawet oddawać kontrolę nad komputerem, co jest pomocne szczególnie do nauki obsługi programów komputerowych wchodzących w skład kursu. Programy komputerowe udostępniamy a uczestnicy instalują je na swoich komputerach. W aplikacji MS Teams są też zamieszczane materiały dydaktyczne oraz nagrania video z zajęć, które można oglądać w dowolnym czasie.W cenie kursów udzielamy instruktażu i wsparcia (zdalnego) uczestnikom w przygotowaniu i wdrożeniu do zajęć.

Kolejne edycje z otwartym naborem

Najbliższe (zaplanowane) terminy znajdziesz tutaj –> Najbliższe kursy <–

S
ystem zajęć do wyboru: wieczorowy, weekendowy lub dzienny.Rozpoczniemy niezwłocznie po zebraniu grup. Decyduje kolejność zgłoszeń

 

Zapisy

Przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne, listowne, e-mailem, można także podejść osobiście, jak wygodniej zapraszamy!


Materiały dydaktyczne

Skrypty, prezentacje, ćwiczenia.


Warning: Trying to access array offset on false in /home/cti1/ftp/cti.edu.pl/wp-content/themes/cti/footer.php on line 82