CTI

CTI sp. z o.o. prowadzi Placówkę Kształcenia Ustawicznego CTI, która od 1994 roku świadczy usługi kursów zawodowych i szkoleń.

Nasze doświadczenia i wysoka jakość prowadzonych szkoleń i kursów, zostały potwierdzone akredytacją przyznaną przez Małopolskiego Kuratora Oświaty —> do pobrania: plik 1plik 2.

Istnieje możliwość bezpłatnych (dla uczestnika) kursów zawodowych finansowanych z różnych źródeł, np. Krajowy Fundusz Szkoleniowy, Program POWER i innych aktualnie dostępnych.

Od kwietnia 2020 roku (od czasu wprowadzenia stanu epidemii) prowadzimy kursy w trybie online poprzez aplikację Microsoft Teams.
Zajęcia odbywają się w czasie rzeczywistym z wykładowcą (na żywo) i obejmują także zajęcia praktyczne z programami komputerowymi.
W cenie kursów udzielamy instruktażu i wsparcia (zdalnego) uczestników w przygotowaniu i wdrożeniu do zajęć.

tel. kom: 783 100 800
tel. kom: 605 287 595