Kurs: Sekretarska europejska z językiem niemieckim

Cel kursu:

Celem kursu jest zdobycie podstawowej wiedzy z zakresu:

• zasad funkcjonowania biura firmy i organizacji pracy biurowej,
  • praktycznych umiejętności samodzielnego prowadzenia biura, w tym organizacji pracy dyrektora
  • opanowanie języka niemieckiego w zakresie zawodu sekretarki.

Uzyskane kwalifikacje

Ukończenie kursu pozwala zdobyć wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi organizacyjno-technicznej biura i właściwego nim zarządzania. Kurs ukierunkowany jest na wykształcenie osób zdolnych pokierować pracą biura od strony dokumentacyjnej, informacyjnej a także zdolnych do prowadzenia korespondencji z kontrahentami czy urzędami.

Prowadzimy badania, z których wynika, że Absolwenci kursów prowadzonych przez Consulting and Training Institute cieszą się dobrą opinią wśród pracodawców.

Program kursu

Kliknij —> program kursu

Aktualnie realizowane

System wieczorowy. Rozpoczęła się kolejna edycja od 14 lipca 2008r. Zajęcia odbywają się systemem wieczorowym w godzinach od 17- tej do 20-tej. Są jeszcze wolne miejsca- zapraszamy. W celu zapisania się na kurs prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia:

Kliknij —> Karta zgłoszenia na kurs wieczorowy

Nabory do kolejnych kursów

System weekendowy. Trwa rekrutacja do kolejnej edycji, którą planują rozpocząć w sierpniu 2008r. Zajęcia będą się odbywać systemem weekendowym- w soboty, niedziele.

Kliknij —> Karta zgłoszenia na kurs weekendowy

System dzienny. Trwa rekrutacja do kolejnej edycji, którą planują rozpocząć w sierpniu 2008r. Zajęcia będą się odbywać systemem dziennym- od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-mej do 16-tej.

Kliknij —> Karta zgłoszenia na kurs dzienny

Osoby zainteresowane uczestnictwem w w/w kursie prosimy o przesłanie karty zgłoszenia z powyższego linku. Uwaga: chcąc wysłać kartę e-mailem, należy ją zapisać na dysku komputera i wypełnioną załączyć stamtąd do e-maila. Można też wysyłać kartę faksem lub pocztą polską.

grupy z wolnego naboru- jak wyżej

grupy zorganizowane- do uzgodnienia

Wykłady, warsztaty, ćwiczenia. Podczas zajęć w pracowniach komputerowych, każdy uczestnik ma do dyspozycji osobne stanowisko komputerowe wyposażone we wszystko co jest niezbędne do realizacji przedmiotu zajęć.

• Consulting and Training Institute Sp. z o.o. – Kraków ul. Wrocławska 8A i ul. Św Filipa 17.
  • Miejsce wskazane przez uczestników (w przypadku grupy, co najmniej 10-osobowej)

Opracowania CTI: konspekty, prezentacje, ćwiczenia w formie case study.

Informacje i zapisy:

Dział szkoleń:

tel./fax 12- 633 33 77 w. 101 i 105 (tp), e-mail: szkolenia@cti.edu.pl

Marta Zaręba (Plus) 609 280 010, Agata Para (Plus) 665 188 906
telefony do sekretariatu:
(Orange) 516 147 153, (Plus) 783 100 800

Zaświadczenie o ukończeniu kursu (MEN).

Kurs może się też kończyć egzaminem przeprowadzonym wg zasad określonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 3. lutego 2006r. w sprawie uzyskiwania i uzupełniania przez osoby dorosłe wiedzy ogólnej, umiejętności i kwalifikacji zawodowych w formach pozaszkolnych (par. 7. Dz. U. Nr 31/2006 poz. 216) i wydaniem zaświadczenia potwierdzającego posiadanie kwalifikacji w obrębie zawodu.