Kurs: Rekrutacja i ocena pracowników w oparciu o kompetencje_34h

Absolwenci kursów prowadzonych przez CTI cieszą się dobrą opinią wśród pracodawców.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest uzyskanie aktualnej wiedzy z zakresu rekrutacji i ocena pracowników w oparciu o kompetencje.

Zagadnienia programu szkolenia

• Rekrutacja i ocena pracowników w oparciu o kompetencje
  • Rekrutacja i dobór pracowników
  • Przygotowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Ocena pracownicza w oparciu o kompetencje
  • Ocena i motywowanie pracowników

Specjalista do spraw rekrutacji pracowników (w odniesieniu do kodu: 242309) *

Specjalna cena 350,00 zł dla studentów i absolwentów WSEI * oraz ich bliskich

Specjalna cena 350,00 zł dla osób zapisujących się na kolejny kurs w CTIoraz ich bliskich.

Specjalna cena 350,00 zł dla bliskich osób uczestniczących w kursie CTI.

Wykłady, ćwiczenia.

Kodeks pracy, prezentacje, teczka akt osobowych.