Kurs: Rekrutacja i ocena pracowników w oparciu o kompetencje_34h

Absolwenci kursów prowadzonych przez CTI cieszą się dobrą opinią wśród pracodawców.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest uzyskanie aktualnej wiedzy z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników.

Zagadnienia programu szkolenia

• Rekrutacja i selekcja pracowników
  • Nowoczesne metody związane z doborem pracowników
  • Przygotowanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Motywowanie i zarządzanie stresem, ocena pracowników

Specjalista do spraw rekrutacji pracowników (w odniesieniu do kodu: 242309) *

Cena zasadnicza 600,00 zł za osobę

Specjalna cena 500,00 zł dla studentów i absolwentów WSEI * oraz ich bliskich

Specjalna cena 500,00 zł dla osób zapisujących się na kolejny kurs w CTI oraz ich bliskich.

Specjalna cena 500,00 zł dla bliskich osób uczestniczących w kursie CTI.

Wykłady, ćwiczenia