Kurs komputerowy: MS Excel – Arkusze kalkulacyjne 25h

Zapraszamy na bezstresowy kurs nauki obsługi programu MS Excel w liczbie25 godzin lekcyjnych (45 minut).

MS Excel należy do pakietu biurowego MS Office i służy do tworzenia wszelkiego rodzaju zestawień, raportów w formach tabelarycznych, a także prezentacji graficznej zestawień.
Trudno wyobrazić sobie pracę w nowoczesnym biurze  bez umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego. Zaś biegłość w obsłudze wielu funkcji tego programu pozwala w bardzo dużym stopniu zwiększyć wydajność pracy.
Zajęcia prowadzą doświadczeni, cierpliwi i życzliwi instruktorzy. Zadowolenie uczestników naszych szkoleń potwierdzają wysokie oceny w ankietach i referencjach.

Cel szkolenia

Nabycie umiejętności obsługi arkusza kalkulacyjnego MS Excel.

Wymagania wstępneZnajomość podstaw obsługi komputera, (mamy takie szkolenie, kliknij —>Podstawy obsługi komputera.

Poziom wykształcenia nie ma tutaj istotnego znaczenia, gdyż z tą tematyką radzą sobie już gimnazjaliści. Wystarczą chęci i stan zdrowia pozwalający na pracę przy komputerze – zapraszamy.

Dokumenty końcowe

Przygotowujemy także do egzaminu ECDL

ECDL są to międzynarodowe certyfikaty umiejętności komputerowych, uznane w większości krajów świata, które na podobieństwo certyfikatów językowych, poświadczają kompetencje do obsługi programów komputerowych. Wiele osób uzyskuje lepsze stanowiska pracy, także za granicą dzięki posiadaniu certyfikatu. Szczycimy się skutecznymi metodami, które pozwalają na szybkie opanowanie praktycznych umiejętności obsługi programów komputerowych i zdanie egzaminów. Potwierdzają to bardzo wysokie wskaźniki zdawalności egzaminów ECDL przez uczestników naszych kursów.

Specjalna cena 300,00 zł dla studentów i absolwentów WSEI * oraz ich bliskich

Specjalna cena 300,00 zł dla osób zapisujących się na kolejny kurs w CTIoraz ich bliskich.

Specjalna cena 300,00 zł dla bliskich osób uczestniczących w kursie CTI.

Dlaczego u nas

Dbamy o taki przekaz informacji aby każdy miał szansę nauczyć się obsługi programu. Nasi instruktorzy są lubiani i uzyskują wysokie oceny w ankietach.

Instruktaż i ćwiczenia.
Każdy uczestnik pracuje na oddzielnym stanowisku komputerowym.
Podczas szkolenia rozwiązywane będą przykładowe testy i omawiane problemy powstałe podczas ich rozwiązywania. Największą uwagę przywiązujemy do ćwiczeń.

Najbliższe (zaplanowane) terminy znajdziesz tutaj –> Najbliższe kursy <–

System zajęć do wyboru: wieczorowy, weekendowy lub dzienny. Rozpoczniemy niezwłocznie po zebraniu grup. Decyduje kolejność zgłoszeń

Skrypty, prezentacje, ćwiczenia.

Informacje i zapisy:

tel. 12 633 33 77, e-mail: szkolenia@cti.edu.pl

tel. kom.: 783 100 800;  605 287 595

Linki i pliki do ściągnięcia

Strona ECDL Polska kliknij w banner —>