Kurs: Kierownik działu osobowego i pokrewnych

Cel kursu:

Zdobycie podstawowej wiedzy teoretycznej oraz praktycznych umiejętności niezbędnych do pracy na stanowisku Kierownik działu osobowego.

Zadania zawodowe w ujęciu ogólnym

Synteza:

Kierownicy działów osobowych i pokrewnych kierują działaniami przedsiębiorstwa (organizacji) w zakresie polityki kadrowej, spraw pracowniczych i pokrewnych, zgodnie z wytycznymi dyrekcji przedsiębiorstwa (organizacji) oraz w konsultacji z kierownikami innych wewnętrznych jednostek organizacyjnych.

Zadania zawodowe:

• planowanie, koordynowanie i nadzorowanie działań przedsiębiorstwa (organizacji) dotyczących polityki kadrowej, spraw pracowniczych i pokrewnych
  • analizowanie potrzeb kadrowych przedsiębiorstwa (organizacji) oraz organizowanie rekrutacji i doboru kandydatów na stanowiska pracy
  • tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju zasobów ludzkich w przedsiębiorstwie (organizacji),
  • systemów motywacyjnych, w tym wynagradzania, oceny pracowników i ich awansowania oraz podnoszenia i doskonalenia kwalifikacji zawodowych pracowników
  • nadzorowanie prowadzenia akt osobowych pracowników
  • nadzorowanie programów i działań dotyczących bezpieczeństwa pracy, ochrony zdrowia oraz spraw socjalno-bytowych pracowników
  • kontrolowanie wydatków i zapewnianie efektywnego wykorzystania zasobów
  • określanie i nadzorowanie stosowania procedur operacyjnych i administracyjnych
  • kierowanie bieżącą działalnością podległej jednostki organizacyjnej
  • nadzorowanie pracy podległych pracowników
  • przygotowywanie raportów z zakresu prowadzonych działań dla potrzeb dyrekcji przedsiębiorstwa (organizacji)
  • reprezentowanie swojej jednostki organizacyjnej wobec innych jednostek w przedsiębiorstwie (organizacji) lub wobec instytucji zewnętrznych
  • wykonywanie innych zadań związanych z podanymi wyżej

200 godzin lekcyjnych (45 minut)

System wieczorowy, dzienny, weekendowy– do wyboru na karcie zgłoszenia

• Osoby z wolnego naboru 2700zł
  • Grupy zorganizowane- do uzgodnienia

• Zniżki! Specjalna cena dla słuchaczy Prywatnej Policealnej Szkoły nr 32 w Krakowie oraz dla studentów Wyższej Szkoły Ekonomii i Informatyki w Krakowie, jak również dla osób, które uczestniczą w kolejnym kursie CTI odpowiednio po 500zł taniej!

• Uwaga: Istnieje możliwość wyboru modułów kursu (kalkulacja indywidualna)

System wieczorowy, dzienny, weekendowy– do wyboru na karcie zgłoszenia

Kliknij —> Karta zgłoszenia na kurs

Osoby zainteresowane uczestnictwem w kursie prosimy o przesłanie karty zgłoszenia z powyższego linku. Uwaga: chcąc wysłać kartę e-mailem, należy ją zapisać na dysku komputera i wypełnioną załączyć stamtąd do e-maila. Można też wysyłać kartę faksem lub pocztą polską.

Osoby zainteresowane kursem, które nie chcą jeszcze wysyłać kartyzgłoszenia zachęcamy do polecenia nam informowania o planowanych kolejnych terminach. Chętnie zadzwonimy lub napiszemy. Prosimy w tej sprawie pisać e-maile lub dzwonić.
Kurs rozpoczniemy po zebraniu grupy.

Consulting and Training Institute Sp. z o.o. – Kraków ul. Wrocławska 8A lub ul. Św. Filipa 17 lub miejsce wskazane przez uczestników (w przypadku grupy, co najmniej 10-osobowej)

Wykłady, warsztaty, ćwiczenia. Podczas zajęć w pracowniach komputerowych, każdy uczestnik ma do dyspozycji osobne stanowisko komputerowe wyposażone we wszystko co jest niezbędne do realizacji przedmiotu zajęć.

Materiały własne: konspekty, prezentacje, ćwiczenia w formie case study.

Zaświadczenie o ukończeniu kursu  CTI

Ciekawe!

—— kliknij –>   Zawód „Księgowy” za 1 000zł     <– kliknuj ——-

Dalsze podnoszenie/ uzupełnianie kwalifikacji

W ramach grupy edukacyjnej CTI prowadzimy szereg zajęć dydaktycznych w różnych formach, zatem każdemu chętnie doradzimy jak kształtować ściekę rozwoju zawodowego.

Chociażby w ramach samej oferty szkoleniowej grupy CTI istnieje szereg możliwości doboru programów szkoleń do sylwetki zawodowej, kształtowanej pod kątem oczekiwań uczestnika. Zapraszamy na konsultacje.

Szkolenia związane tematycznie z kursem

Kliknij —> Kadry, płace

Kliknij —> Pakiet MS Office lub wybrane moduły