Kurs: Fakturzysta z obsługą programu do fakturowania (40h)

Cel kursu

Zdobycie wiedzy i umiejętności dokumentowania sprzedaży i obrotu towarowego.

Przedmiot i liczba godzin dydaktycznych (45 minut):

Dokumentacja handlowa i magazynowa – 20 godzin

Program komputerowy do dokumentowania sprzedaży i obrotu towarowego (w tym fakturowania) – 20 godzin

Razem 40 godzin

Cena zasadnicza 720,00 zł.

Specjalna cena 650,00 zł dla studentów i absolwentów WSEI * oraz ich bliskich

Specjalna cena 650,00 zł dla osób zapisujących się na kolejny kurs w CTI oraz ich bliskich.

Specjalna cena 650,00 zł dla bliskich osób uczestniczących w kursie CTI.

Podane ceny dotyczą udziału osób zapisujących się indywidualnie, bez gwarancji terminu realizacji.
Dla osób kierowanych np. z projektów UE, gdzie istotny jest termin realizacji, kalkulujemy ceny indywidualnie biorąc pod uwagę również potrzebę uzupełniania dokumentacji projektowej itp.

Fakturzystka (w odniesieniu do kodu: 431102) *
Operator wprowadzania danych (w odniesieniu do kodu: 413201) *

Przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne, listowne, e-mailem, można także podejść osobiście, jak wygodniej, zapraszamy!
System zajęć do wyboru: wieczorowy, weekendowy lub dzienny. Rozpoczniemy niezwłocznie po zebraniu grup. Decyduje kolejność zgłoszeń