Kurs: Kadry, rekrutacja i ocena pracowników w oparciu o kompetencje_70h

Absolwenci kursów prowadzonych przez CTI cieszą się dobrą opinią wśród pracodawców.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest uzyskanie aktualnej wiedzy z zakresu prawa pracy oraz rekrutacji i ocena pracowników w oparciu o kompetencje.

Zagadnienia programu szkolenia

• Prawo pracy (przepisy ogólne, układy zbiorowe, regulaminy pracy i wynagradzania)
  • Nawiązanie, zmiana i ustanie stosunku pracy (rodzaje stosunków pracy, strony, treść i forma umowy o pracę, zmiana treści zawartej umowy o pracę, formy ustania stosunku pracy, wypowiedzenie, wygaśnięcie, rozwiązanie bez wypowiedzenia, świadectwa i opinie o pracy)
  • Szczególne zasady rozwiązywania umowy o pracę – zwolnienia grupowe
  • Wynagrodzenie za pracę i jego ochrona (elementy wynagrodzenia, świadczenia dodatkowe, ochrona wynagrodzenia)
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kryteria tworzenia, odpisy podstawowe)
  • Odprawy
  • Pozostałe świadczenia pozapłacowe dla pracownika
  • System, rozkład i okres rozliczeniowy czasu pracy
  • Zasady udzielania innych urlopów pracowniczych i zwolnień od pracy
  • Niewykonywanie pracy a prawo do wynagrodzenia
  • Ochrona danych osobowych i archiwizacja akt osobowych
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Umowy o zakazie konkurencji
  • Telepraca
  • Rekrutacja i ocena pracowników w oparciu o kompetencje

Specjalista do spraw kadr (w odniesieniu do kodu: 242307) *

Pracownik do spraw osobowych (w odniesieniu do kodu: 441501) *
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
(w odniesieniu do kodu: 242309) *

Specjalna cena 700,00 zł dla studentów i absolwentów WSEI * oraz ich bliskich

Specjalna cena 700,00 zł dla osób zapisujących się na kolejny kurs w CTIoraz ich bliskich.

Specjalna cena 700,00 zł dla bliskich osób uczestniczących w kursie CTI.

Wykłady, ćwiczenia.

Kodeks pracy, prezentacje, teczka akt osobowych.